Strony www Drukarnia Infopres Pszczyna - ulotki, wizytówki, foldery, druk wielkoformatowy, reklama
hidden_area
Strony www

Bądz na czasie

strony wwwInternet stał się jednym z najważniejszych mediów. To przestrzeń, która daje nieograniczone możliwości pokazania się całemu światu. Już dziś mogą Państwo skorzystać z okazji, aby Wasza firma zaistniała w sieci. To bardzo proste. Wystarczy zebrać wszystkie informacje o działalności, dane teleadresowe, kilka zdjęć i wszystko wysłać do nas internetem, nie wychodząc z domu. My zajmiemy się resztą. Oferujemy kompleksową obsługę przy projektowaniu, wdrażaniu, a także administracji stron www. Doświadczona grupa grafików i informatyków zadba o to, aby każdy mógł sprawnie dowiedzieć się wszystkiego o Waszej firmie, bez potrzeby wychodzenia z domu, wertowania książki tlefonicznej czy informatorów branżowych, które często ulegają dezaktualizacji. Nasza oferta skierowana jest również do tych, którzy w nowoczesny sposób chcieliby promować własną osobę. Wystarczy wybrać najprostszy wariant z naszego cennika, a my stworzymy niepowtarzalne portfolio.

Przykładowe realizacje

  1 1   1  
  1 1   1  
1 1   1
  1   1   1

 

Cennik stron internetowych

 Wariant MICROPRES
Serwis składający się z najbardziej podstawowych informacji odnoszących się do zakresu prowadzonej działalności. Projekt ten kłada się ze strony głównej, na której zawarte są wszystkie informacje o firmie. 

Koszt wykonania witryny 400 zł

 Wariant WIZYTÓWKA
Typowy serwis prezentujący firmę, składający się z około 3 podstron, czyli strona główna (o firmie), oferta handlowa, kontakt. W cenie mieści się opracowanie graficzne i wprowadzenie do najpopularniejszych wyszukiwarek.

Koszt wykonania witryny 600 zł*

 Wariant STANDARDPRES
Projekt wykonywany przez zespół grafików, zawierający szeroki projekt graficzny, przewidujący do siedmiu podstron z dowolną liczbą informacji w nich zawartych - oferty, cenniki, dojazdy, zdjęcia wraz ze skanowaniem, logo firmy, tło, animowane - prezentacje multimedialne, mapki graficzne. Wprowadzenie do najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Koszt wykonania witryny 1400 zł*

Wariant GRAFIPRES
Serwis WWW z zaawansowanym dynamicznym projektem graficznym, do 10 podstron z dowolnymi informacjami - cennik, oferta, dojazd, kontakt, formularze. Praca na podstawie animacji komputerowych typu FLASH. Wykonanie graficzne mapki dojazdu. Proste składanie zamówień. Witryna gotowa do zgłoszenia do polskich i zagranicznych przeglądarek internetowych.

Koszt wykonania witryny 2000 zł*

* Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Ceny mogą ulec zmianie w sytuacji indywidualnych projektów.

Na co zwrócić uwage przy tworzeniu strony www

na co zwrocic uwage www